Zadavatelem microsite je firma GardenTechnik ŠOBORA s.r.o.Prodej profesionálních, řetězových, motorových i akumulátorových pil STIHL

Zakoupit profesionální motorové, řetězové, elektrické či akumulátorové pily STIHL lze u firmy GARDENTECHNIK ŠOBORA s.r.o., dostupné pro zákazníky z Přerova, Prostějova, Kroměříže a Nového Jičína.Přemýšlíte o koupi nové pily? Rozhodujete se mezi motorovou a akumulátorovou? Hledáte kvalitní pilu? Pak rozhodně oceníte pily STIHL, které jsou vhodné nejen pro zahrádkáře na běžnou péči o pozemek, ale i pro profesionály. Zakoupit je u společnosti GARDENTECHNIK ŠOBORA s.r.o. se sídlem v Hranicích, dostupné pro zákazníky i z měst Přerov, Nový Jičín, Kroměříž, Prostějov a Olomouc. Veškeré zboží naleznete i na našem eshopu s dopravou po celé ČR nad 5000 Kč zdarma.

Na motorové pily STIHL probíhá nyní do konce června i slevová akce.

Vybírat můžete z různých typů pil:
- motorové
- elektrické
- akumulátorové
- vyvětvovací

Dále u nás seženete i příslušenství k pilám, náhradní řetězy a vodící lišty.
Každá z pil má své výhody, nejlépe vybavené a nejvíce silné jsou benzínové pily, využití najdou nejen v zahrádkářství, ale i v lesnictví, stavebnictví a zemědělství. Elektrické jsou vhodné pro příležitostné uživatele a stále oblíbenější jsou akumulátorové pily.

Nevíte-li si rady s výběrem, která pila by se nejvíce hodila pro Vaše využití, neváhejte nás navštívit, my Vám rádi poradíme. Postaráme se i o záruční a pozáruční servis na všechny u nás zakoupené stroje.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY