Slaboproudové a bezpečnostní systémy do budov různého charakteru a využití

Potřebujete a hledáte chytré a bezdrátové zabezpečení Vašeho domova či kanceláře? Slaboproudové a bezpečnostní systémy do budov různého charakteru a využití provádí a zajišťuje spol. COBAP s.r.o.Mezi naše služby patří instalace nejmodernější technologie zabezpečení, a kamerových systémů.
Provádíme elektrické požární signalizace (EPS), elektrické zabezpečovací signalizace (EZS), systémy strukturované kabeláže (datové sítě SK),
evakuační rozhlas (ERO), systémy kontroly a evidence vstupu (ACS),
anténní rozvody (STA, televizní kabelové rozvody (TKR), parkovací a vjezdová zařízení, přeložky a přípojky slaboproudých vedení či plošné ozvučení objektů.

Svěřte montáž slaboproudu a bezpečnostních systémů do našich rukou. Poskytujeme garanci kvality provedené práce, moderní postupy práce, materiál od prověřených dodavatelů a zkušený, odborný tým pracovníků, který přistupuje ke každé zakázce individuálně.

Naše reference s velkou fotogalerií mluví za nás!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Elektroinstalace Praha – snížení investic a úspory provozu

Elektroinstalace Praha – snížení investic a úspory provozu

Návrhy a dodání elektroinstalací s cílem snížení investic a dosažení úspor při provozu nabízí tým odborníků spol. COBAP s.r.o. Sídlo máme v Praze, pobočky v Brně, Humpolci a Karlových Varech.