Zadavatelem microsite je firma CZECHCEMENTBOARD s.r.o. - ArsanitProdej polystyrenových pěnových desek na zateplení střechy, podlahy, fasády a stropu

Polystyrenové pěnové desky sloužící na zateplení fasády, střechy a podlahy prodává firma CZECHCEMENTBOARD s.r.o. Hranice, v Praze, Brně a po celé ČR, divize Arsanit. Dostupné ve všech tloušťkách.Chystáte se zateplit fasádu vašeho domu? Rozhodli jste se pro zateplení využít polystyren? Hledáte spolehlivého dodavatele kvalitních produktů na zateplení? Společnost CZECHCEMENTBOARD s.r.o. se sídlem v Hranicích se zabývá prodejem polystyrenových pěnových desek. Veškerý náš sortiment dodáváme do Prahy, Brna a po celé České republice.

Pěnové polystyreny:
Podlahový se využívá k zateplení stěn pod úrovní terénu s izolací proti vodě, podlah a stěn i stropů.

Fasádní je vhodný k zateplení skeletových příček s dřevěným pláštěm, prefabrikovaných venkovních sendvičových panelů, strmých střech, překladů okenních a dveřních otvorů, vnějších stěn atd.

Grafitový má stejné využití jako fasádní pěnové polystyrény. A navíc je vhodný i k zateplení pasivních domů.

Všechny tři typy pěnových polystyrenu se používají k zateplení stěn a stropů zespoda ve vnějších tepelně izolačních kompozitních systémech, které lze nazvat i bezespárovými systémy zateplení nebo „lehce mokrou“ metodou. Grafitovými a fasádními polystyreny lze zateplit vnější stěny i „lehce suchou“ metodou.

Na našich webových stránkách najdete i vhodná fasádní polystyrenová lepidla.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej stavební chemie na zateplení domů a budov – malty, omítkoviny, lepidla

Prodej stavební chemie na zateplení domů a budov – malty, omítkoviny, lepidla

Stavební chemie na zateplení domů a budov prodává firma CZECHCEMENTBOARD s.r.o. z Hranic, divize Arsanit. Malty, omítkoviny, lepidla a další sortiment dodáváme v Praze, Brně a po celé České republice.