Dodávka, distribuce úklidové techniky - vozíky na úklid, stěrky, hadříky

Dodávkou a distribucí širokého sortimentu úklidové techniky, jako jsou vozíky na úklid, stěrky, hadříky, kbelíky, mopy a úklidové prostředky, se zabývá firma Falko F a L s.r.o.


Dodávka, prodej úklidové techniky  - hadříky, mikrohadříky, houby, drátěnky
Spolehlivým dodavatelem a zároveň výrobcem širokého sortimentu úklidových pomůcek je výrobce úklidové techniky - firma Falko F a L s.r.o. Vyrábíme úklidové vozíky, které disponují bohatou odkladnou plochou pro desinfekční a čistící prostředky a pomůcky, Naše úklidové vozíky jsou dostupné ve více typech a jsou tak vhodné jak na úklid větších domů a bytů, tak i komerčních prostor, škol, kanceláří apod.

Mezi další námi poskytované pomůcky pro úklid patří stěrky pro mytí oken, jejich držáky, ale i kbelíky. Dodáváme také pomůcky, jako jsou houbičky, drátěnky, hadříky a mikrohadříky a ometače pavučin. Nezbytnou součástí jsou i úklidové prostředky, a to například osvěžovače vzduchu, granulát k provonění, kameny do pisoáru apod.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Úklidové sady s plochým nebo třásňovým mopem a vozíkem – prodej přes e-shop

Úklidové sady s plochým nebo třásňovým mopem a vozíkem – prodej přes e-shop
Usnadněte si úklid díky úklidovým sadám od firmy Falko F a L s.r.o. Na našem e-shopu zakoupíte úklidové sady s plochým nebo třásňovým mopem a plastovým vozíkem za skvělé ceny.

Výroba a prodej uklízecích mopů - podlahové, kuchyňské, kapsové, zametací

Výroba a prodej uklízecích mopů - podlahové, kuchyňské, kapsové, zametací
Výrobou a prodejem uklízecích mopů, jako jsou mopy kuchyňské, kapsové nebo zametací, se zabývá firma Falko F a L s.r.o. Patříme mezi nejvýznamnější dodavatele úklidových pomůcek v České republice.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Falko F a L s.r.o. Úklidová technika
WEBOVÁ STRÁNKA
Falko F a L s.r.o.
www.falkofal.cz
Adresa

Adresa

Legionářská 2
Boskovice 680 01

info@falkofal.cz
+420 516 456 486


Najdete nás také zde:

ARES
captcha