Microsite byla vložena dne:11.05.2020
ID microsite: 159795, počet zhlédnutí:  57
Zadavatelem microsite je firma

BARTEC s.r.o.

Dodávky výrobků a systémů v oblasti ochrany proti výbuchu Mělník, automatizační technika

Dodávky výrobků a systémů v oblasti ochrany proti výbuchu Mělník, automatizační technika, analyzátory, měření, elektrotechnika pro těžbu, modulární analyzátory plynu, řídící stanice, ovládací panely.

Dodávky výrobků a systémů v oblasti ochrany proti výbuchu MělníkOchrana proti výbuchu Mělník, automatizační technikaDodávky elektrotechnických výrobků a systémů Mělník

BARTEC s.r.o. Mělník

Společnost BARTEC s.r.o. se zaměřuje na vývoj, výrobu a dodávku elektrotechnických výrobků a systémů v oblasti ochrany proti výbuchu.

Firmám a společnostem, které pracují v prostředí s nebezpečnými látkami nabízíme jak vhodné produkty, tak elektronické systémy. Především se jedná o analyzátory a automatizační techniku, která v náročném prostředí efektivně vyhodnotí hořlavé plyny, páry, mlhy nebo prach.

Vývoj, výrobu a dodávky výrobků a systémů v oblasti ochrany proti výbuchu využívají zákazníci z ropného, plynárenského, chemického, petrochemického a farmaceutického průmyslu z nejrůznějších regionů světa.

Komplexní seznam našich produktů a služeb naleznete na našich webových stránkách. Případně nás neváhejte kontaktovat telefonicky. Rádi zodpovíme Vaše dotazy - BARTEC s.r.o. Mělník


DALŠÍ MICROSITE FIRMY