Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@poklopymitech.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 776 688 353

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Hartinkov 16
Hartinkov 569 43

Pochozí vodotěsný kompozitní poklop na šachtu, který je vhodný do cyklostezky i chodníků

Prodejem kompozitních poklopů na šachtu, které jsou pochozí, vodotěsné i pachotěsné, vhodné do chodníků i cyklotras s protiskluzovým povrchem, se zabývá firma Poklopy MITECH s.r.o..


Potřebujete poklop na šachtu, který by byl vhodný i na zahradu do trávy? Chcete se zbavit nepříjemného zápachu ze septiku na Vaší zahradě? Nebo potřebujete poklop s možností užití do dlažby? Na prodej poklopů se specializuje firma Poklopy MITECH s.r.o. se sídlem v Hartinkově u Svitav. Zakoupit u nás můžete i poklop na šachtu určen pouze pro pěší.

Pochozí kompozitní poklopy jsou vhodné do cyklostezek, do zeleného pásu i na chodníky bez pojezdu osobními či užitnými vozy. Poklopy jsou vodo-plynotěsné a zároveň pachotěsné, jedná se tedy o ideální řešení, jak zabránit úniku nepříjemných pachů ze šachty, kanálu či septiku.

Poklopy mají vyšší rám, aby se mohli užít do dlažby s protiskluzovou povrchovou úpravou, v černé barvě. Vybaven je čtyřmi nerezovými šrouby. Vnitřní rozměry poklopu jsou 600x600 mm, váha 31 kg.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo elektronickou poštou. Nebo navštivte naše webové stránky, kde si poklop můžete rovnou objednat.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Nadzemní stavebnicové poklopy bez nutnosti zapuštění do terénu – kvalita za výhodné ceny

Nadzemní stavebnicové poklopy bez nutnosti zapuštění do terénu – ...

Na zakázkovou výrobu a prodej nadzemních stavebnicových poklopů bez nutnosti zapuštění do terénu a s dodávkou po celé České republice se zaměřuje společnost Poklopy - Bulldeck s.r.o.

Únikové poklopy s oboustranným otevíráním jako záchrana života - únik z uzavřených prostorů

Únikové poklopy s oboustranným otevíráním jako záchrana života - únik z ...

Na únikové poklopy s oboustranným otevíráním, které umožňují rychlý a bezpečný únik z uzavřených prostorů v případě nouze se zaměřují profesionálové ze společnosti Poklopy - Bulldeck s.r.o.

Štítky:Kovové polotovary

Podstránky

Poklopy na septiky i pitnou vodu

Zakázková výroba ocelových poklopů na studny, šachty, kanalizace

Společnost Bulldeck s.r.o. z Hartinkova se stala předním výrobcem poklopů studničních, šachtových, kanalizačních, bazénových na zakázku. Ocelové poklopy vynikají vodotěsností, mají atest na pitnou vodu. Na webových stránkách poklopy.cloud jsou na výběr ocelové, zinkové, nerezové poklopy různých rozměrů.

Poklopy k bazénům

Ocelové vodotěsné pochozí poklopy na šachty, nerezové bazénové poklopy

Nerezové vodotěsné poklopy nejen k bazénům dodává společnost Bulldeck s.r.o. z Hartinkova v Pardubickém kraji, která se specializuje na zakázkovou výrobu šachtových, kanalizačních, studničních i atypických poklopů. Na zakázku vyrobíme bazénový nerezový poklop typu Strong, vybavený panty, těsněním, plynovými vzpěrami a s protipožární úpravou.

Nadzemní poklopy

Zakázková výroba ocelových a nerezových poklopů, nadzemní poklopy s příslušenstvím

Bulldeck s.r.o. se specializuje na zakázkovou výrobu nerezových únikových poklopů, kruhových ocelových poklopů pro pojezd osobními vozy, kruhových vodotěsných pochozích poklopů na šachtu do zeleného pásu cyklotras či chodníků a poklopů s protipožární úpravou. Ocelové a nerezové poklopy vyrábíme v mnoha typech s nadzemní výškou rámu 45 nebo 80 mm, jejichž specifikace najdete na našem webu poklopy.cloud


Kontakty

Poklopy - Bulldeck s.r.o.
Hartinkov 16
Hartinkov 569 43
GPS: 49°40′53.15″ N, 16°49′6.7″ E

49°40′53.15″ N, 16°49′6.7″ E

QR kód firmy Poklopy - Bulldeck s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Poklopy - Bulldeck s.r.o.
Adresa

Adresa

Hartinkov 16
Hartinkov 569 43

office@poklopy.cloud
+420 776 688 353

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Poklopy na septiky i pitnou vodu

Poklopy na septiky i pitnou vodu

Poklopy k bazénům

Poklopy k bazénům

Nadzemní poklopy

Nadzemní poklopy

Kde nás najdete

Hartinkov 16
Hartinkov 569 43

GPS49°40′53.15″ N, 16°49′6.7″ E

Plánování trasy

Hartinkov 16 Hartinkov 56943

Prospekty

Certifikát kvality firmy