Možnosti povrchových úprav vstupních dveří, barvy a dekory dveřních výplníMožnosti povrchových úprav, barevných provedení a dekorů dveřních výplní. Firma PERITO Vám poradí, jaké barvy a dekory lze použít na plastové, hliníkové či skleněné dveřní výplně.

U výběru vchodových dveří je důležité si pamatovat, že se šíře nabídky povrchových úprav liší dle zvolené produktové řady. Téměř neomezené možnosti při výběru barvy nebo dekoru vám poskytují hliníkové vchodové dveře - můžete zde zvolit jakékoliv provedení z aktuální nabídky. U plastových dveřních výplní jsou rozdíly dle jednotlivých řad - pro nejekonomičtější řadu jsou zvoleny nejen oblíbené výplně, ale také omezený počet žádaných povrchových úprav. S každou vyšší plastovou produktovou řadou se rozšiřuje i nabídka barev a dřevodekorů.

Co se týká technologií provedení povrchových úprav, je na výběr několik možností. Práškové lakování barvami RAL je dostupné v produktových řadách ALU DESIGN a ALU SMART, kdy má zákazník na výběr ze široké škály barevných odstínů. U plastových výplní z materiálu HPL dosáhneme odstínů RAL za pomoci mokrého lakování. Dekorační fólie jsou dostupné v dekorech dřeva, ale také v několika trendy odstínech. Tento typ povrchové úpravy je možné zvolit ve všech našich produktových řadách.

U dveřních výplní ALU DESIGN a ALU SMART můžete také vybírat z moderních strukturálních barev, které oceníte zejména díky neobvyklému povrchu dodávajícímu dveřím originalitu. K povrchové úpravě dveřních výplní používáme také technologii Decoral. Jedná se o povrchovou úpravu hliníkových výplní, kdy díky speciální aplikaci fólie se vzorem zvoleného dekoru dřeva na práškově lakovaný povrch docílíme požadovaného vzhledu.

Pro skleněné dveřní výplně je k dispozici základní barevná paleta odstínů RAL. Tento typ dveřní výplně může být také opatřen vlastním designem nebo libovolným motivem na přání zákazníka.Zadavatelem microsite je firma 

PERITO s.r.o.Čalounické služby Kladno, čalounictví interiérů vozidel, starožitného nábytku, obytných přívěsů.

Čalounické služby Kladno, čalounictví interiérů vozidel, starožitného nábytku, obytných přívěsů

Obecní úřad Čankovice, okres Chrudim, Pomník padlým v 1. světové válce, Kaple Proměnění Páně.

Obecní úřad Čankovice, okres Chrudim, Pomník padlým v 1. světové válce, Kaple Proměnění Páně
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Bezpečná okna a balkonové dveře - skvělé kování, tepelná i zvuková izolace

Baran - FMB, spol. s r.o. Okna, dveře, vrata, stavba

Bezpečná okna a balkonové dveře - skvělé kování, tepelná i zvuková izolace

Pořiďte si nová okna a balkonové dveře, které mají skvělou tepelnou i zvukovou izolaci, u firmy BARAN se sídlem poblíž Opavy. Nabízíme opravdu kvalitní a bezpečnostní kování u všech naších výrobků.


Montáž střešních oken a tepelná izolace podkroví – realizace obytných prostor v podkroví

Josef Opluštil Tesařství, pokrývačství, klempířství

Montáž střešních oken a tepelná izolace podkroví – realizace obytných prostor v podkroví

O realizaci obytných prostor v podkroví vašeho domu se postará firma Josef Opluštil. Namontujeme střešní okna a zajistíme i tepelnou izolaci podkroví.


Hliníkové vstupní vchodové dveře, hliníková okna

EVOokna Tomáš Makeš

Hliníkové vstupní vchodové dveře, hliníková okna

Společnost EVOokna se sídlem v Čermákovicích Vám zajistí hliníková okna a hliníkové vstupní vchodové dveře dle Vašeho výběru.


Industriální okna do starých hal, loftů, továren a jiných objektů – výroba industriálních okenních konstrukcí

VKV-MARKET, spol. s r.o.

Industriální okna do starých hal, loftů, továren a jiných objektů – výroba industriálních okenních konstrukcí

VKV-MARKET, spol. s.r.o. je specialistou na výrobu a instalaci industriálních oken do továrních hal, loftových bytů a dalších objektů. Okenní konstrukce s extrémně štíhlou šířkou ocelových profilů.


Ocelové protipožární dveře - zakázková výroba požárních systémů

VKV-MARKET, spol. s r.o.

Ocelové protipožární dveře - zakázková výroba požárních systémů

Společnost VKV MARKET, spol s.r.o. z Opavy se zaměřuje na výrobu protipožárních ocelových dveří - zakázkovou výrobu požárních systémů zajistíme v Opavě, Ostravě a po celé České republice.