Microsite byla vložena dne:30.04.2020
ID microsite: 159739, počet zhlédnutí:  62
Zadavatelem microsite je firma

Klinické laboratoře Tábor, a.s.

Laboratorní vyšetření pro pacienty, ambulantní zdravotnická zařízení i veterinární medicínu.

Potřebujete provést odběr krve, jste z Tábora nebo jeho okolí a nevíte jakou laboratoř zvolit? Společnost Klinické laboratoře Tábor, a.s provozuje několik laboratoří v regionu Tábor.

Laboratorní vyšetření pro pacienty a ambulantní zdravotnická zařízení TáborLaboratorní vyšetření TáborOdběr krve, moči, odběry vzorků Tábor

Laboratorní vyšetření lze si nechat provést na Poliklinice v Táboře na Budějovické ulici 553, dále pak v Bechyni, Čechova 300, na Poliklinice v Soběslavi, Zdravex, Sezimovo Ústí nebo v Táboře, Herlošova ul., Opařany DPN.
Bohužel vhledem k epidemiologické situaci jsou některá místa uzavřena, doporučujeme průběžně sledovat naše internetové stránky.
Laboratoře provádějící laboratorní vyšetření v oborech klinická biochemie, sérologie a hematologie, provádějí odběr krve, moči, odběry vzorků, test OGTT, sběr biologického materiálu a v neposlední řadě provádějí laboratorní vyšetření pro veterinární medicínu.

Odběr krve v laboratořích provádějí vždy kvalifikované zdravotní sestry či lékaři. Naše odběrná místa pokrývají potřebu laboratorních vyšetření pro ambulantní zdravotnická zařízení v regionu Tábor.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY