Microsite byla vložena dne:30.04.2020
ID microsite: 159737, počet zhlédnutí:  115
Zadavatelem microsite je firma

Trelleborg Bohemia, a.s. Dříve Rubena a.s.

Pryžové, pryžokovové a pryžotextilní výrobky od českého výrobce Trelleborg Bohemia, a.s..

Sháníte náhradní díly pro Váš osobní nebo nákladní automobil či motocykl? Pryžové, pryžokovové, pryžotextilní výrobky a další produkty vyrábí český výrobce Trelleborg Bohemia, a.s.(dříve Rubena a.s.)

Český výrobce pryžových, pryžokovových a pryžotextilních výrobkůD-kroužky + novinky v hydrauliceHřídelová těsnění, V-kroužky, těsnicí víčka ...

Společnost se sídlem v Hradci Králové je tradičním českým výrobcem pryžových, pryžokovových a pryžotextilních výrobků s více než 100 letou historií. Vyrábějí a nabízejí až 20 000 produktů.

V našem sortimentu najdete: těsnicí prvky, o-kroužky, manžety, stírací kroužky, silentbloky, pryžotextilní vlnovce vzduchového pružení, klínové řemeny, hydraulická a hřídelová těsnění - gufera), pryžové vytlačované profily, desky, fólie, opravná hřídelová pouzdra, těsnící víčka, silikontextilní hadice, kompenzátory potrubí, velopláště, veloduše, vodící pásky, technickou pryž a další.

Na našich internetových stránkách je uveden přehled těchto výrobků včetně jejich technických parametrů, údajů o použitých materiálech a další důležité informace pro Vás.
Zboží zasíláme po celé České republice i do celé Evropy.
V případě jakýchkoliv dodatečných dotazů nás neváhejte kontaktovat!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pryžové pásy, hadice a těsnění
E-shop, Maloobchod, Velkoobchod, Výroba