Výroba a prodej uklízecích mopů - podlahové, kuchyňské, kapsové, zametací

Výrobou a prodejem uklízecích mopů, jako jsou mopy kuchyňské, kapsové nebo zametací, se zabývá firma Falko F a L s.r.o. Patříme mezi nejvýznamnější dodavatele úklidových pomůcek v České republice.


Výroba, prodej uklízecí mopy
Firma Falko F a L s.r.o Patří mezi přední výrobce mopů v České republice. Vyrábíme a prodáváme mopy, které jsou vhodné jak na mokré vytírání, tak i na vlhké stírání a suché zametání. Námi vyráběné mopy jsou v maximální míře vyrobeny z přírodních materiálů.

Dodáváme mopy podlahové, kapsové, kuchyňské, zametací, ale i jednorázové antibakteriální. Kuchyňský, respektive podlahový, je vhodný pro údržbu a úklid všech typů podlah. Kapsový mop má na každé straně kapsu, do níž se upevňuje držák s tyčí a umožňuje zametání na sucho. Třásňový mop je vhodný pro údržbu nenáročných povrchů, jako je PVC, linoleum nebo vinylové podlahy

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Úklidové sady s plochým nebo třásňovým mopem a vozíkem – prodej přes e-shop

Úklidové sady s plochým nebo třásňovým mopem a vozíkem – prodej přes e-shop
Usnadněte si úklid díky úklidovým sadám od firmy Falko F a L s.r.o. Na našem e-shopu zakoupíte úklidové sady s plochým nebo třásňovým mopem a plastovým vozíkem za skvělé ceny.

Dodávka, distribuce úklidové techniky - vozíky na úklid, stěrky, hadříky

Dodávka, distribuce úklidové techniky - vozíky na úklid, stěrky, hadříky
Dodávkou a distribucí širokého sortimentu úklidové techniky, jako jsou vozíky na úklid, stěrky, hadříky, kbelíky, mopy a úklidové prostředky, se zabývá firma Falko F a L s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Falko F a L s.r.o. Úklidová technika
WEBOVÁ STRÁNKA
Falko F a L s.r.o.
www.falkofal.cz
Adresa

Adresa

Legionářská 2
Boskovice 680 01

info@falkofal.cz
+420 516 456 486


Najdete nás také zde:

ARES
captcha