Zadavatelem microsite je firma Restaurace a penzion Pod LipamiRestaurace a penzion Pod Lipami Metylovice - nezapomenutelná rodinná dovolená v Beskydech.

Přemýšlíte, kam se letos vydat na rodinnou dovolenou nebo jenom tak na výlet s příjemným posezením v restauraci? Restaurace a penzion Pod Lipami v Metylovicích nabízí přesně to, co hledáte!Restaurace a penzion Pod Lipami v Metylovicích v samém centru Beskyd nabízí ubytování v 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. V nabídce máme standardní pokoje, apartmány, či luxusní pokoje se saunou.
V rámci ubytování můžete využít naší restauraci či posezení ve vinárně.
V salónku pořádáme rodinné akce přímo na klíč. Rádi Vám uspořádáme svatby, rodinné oslavy, promoce, smuteční hostiny, zajištění kulturních či firemních akcí. Catering dle vašeho přání je samozřejmostí.
V restauraci vaříme česká a moravská jídla, zahraniční speciality, pečeme tradiční české a moravské moučníky a dezerty a podáváme kvalitní moravská a portugalská vína.

V areálu i okolí našeho penzionu máme pro Vás spoustu příležitostí sportovního vyžití, například tenisové kurty či wellness.
Za zmínku stojí určitě návštěva Moravskoslezského sanatoria přímo v Metylovicích. Místo svádí k turistce k zábavě, cykloturistice i k výletům do horských center.

Pokud hledáte hezké ubytování za rozumnou cenu v Beskydech, je tento penzion a restaurace dobrou volbou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY