Veškeré stavební, zednické, sádrokartonové práce při rekonstrukci RD, terénní práce s pokládkou zámkové dlažby

O stavební, zednické a sádrokartonové práce při rekonstrukci RD, o terénní práce s pokládkou zámkové dlažby, se postará stavební sdružení Zednické a výškové práce Morava v okolí Olomouce i Přerova.Plánujete rekonstrukci rodinného domu? Hledáte spolehlivou firmu, která se postará o dodávku a montáž sádrokartonu? Hledáte šikovné zedníky? Práce spojené s rekonstrukcí RD i bytů zajistí stavební sdružení Zednické a výškové práce Morava se sídlem v blízkosti Olomouce. Působíme nejen v Olomouci, ale i v Přerově, Prostějově, Kroměříži, v Lipníku nad Bečvou a v Bystřici pod Hostýnem.

Provádíme tyto druhy stavebních činností:
- stavební práce jako jsou rekonstrukce domů a bytů, montáž zdiva, pokládka podlah včetně vyrovnání podkladu, rozvody (voda, elektřina, odpady), zateplení střech a zdiva, zhotovení omítek
- zednické práce jako jsou řešení havarijního stavu zdiva, demoliční práce, bourání a opravy komínů, rekonstrukce atik, světlíků, štítových zdí, říms a další
- sádrokartonové práce – dodávka a montáž včetně vestavby podkroví
- terénní práce spojené i s pokládkou zámkové dlažby

Postaráme se také o výkopové práce a následný odvoz stavební suti. Oslovit nás můžete i v případě, že potřebujete provést stavební úpravy lodžie či balkonu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rekonstrukce bytových jader a koupelen, obkladačské a vodoinstalatérské ...

Rekonstrukce bytových jader a koupelen, obkladačské a vodoinstalatérské ...

Rekonstrukci bytového jádra a koupelny, obkladačské a vodoinstalatérské práce provádí kvalitně a se zárukou firma Zednické a výškové práce Morava. Provádíme realizace na klíč.


Čištění, zateplování a nátěry fasád proti řasám a opravy fasád po ...

Čištění, zateplování a nátěry fasád proti řasám a opravy fasád po ...

Čištění, zateplování a nátěry fasád proti řasám a opravy fasád po ptácích provádí stavební sdružení Zednické a výškové práce Morava. Služby zajišťujeme v Olomouci, Přerově a okolí.


Výškové práce - rizikové kácení, ořez stromů, mytí oken, montáž systémů ...

Výškové práce - rizikové kácení, ořez stromů, mytí oken, montáž systémů ...

O výškové práce v Olomouci i v Přerově se postará stavební sdružení Zednické a výškové práce Morava. Zajistí rizikové kácení a ořez stromů, mytí oken, montáž systémů proti ptactvu a další práce.