Stomatologická laboratoř Polná - odborník na zubní protézy za příznivé ceny

Čeká vás v nejbližší době zubní protéza a máte spoustu otázek? Stomatologická laboratoř se sídlem v Polné je právě tím daným odborníkem na zubní protézy či další zubní náhrady.


Stomatologická laboratoř Polná
Vyrobíme pro Vás jak snímací či fixní zubní náhrady, korunky, můstky, ochranné dlahy, bělící dlahy, nosiče pro bělení zubů či chrániče zubů pro sportovce.

Zubní protéza je snímatelná protetická náhrada řešící ztrátu vlastních zubů. Náhrada není přeci jenom dokonalou náhradou za vlastní zuby, ale má spoustu pozitivních přínosů. Bez problémů se budete moci opět najíst, rty se díky zubní náhradě vyplní a vy budete působit na své okolí mladším dojmem a to nejlepší na závěr, budete se usmívat s větší jistotou.

V naší laboratoři pracují vysoce kvalifikovaní stomatologové. Zkušený zubní lékař a technik umí vybrat pro každého pacienta zuby tak, aby vypadaly přirozeně. Naší prioritou je bezbolestnost, maximální komfort pacienta při veškerých zákrocích a příznivé ceny.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Výroba zubních snímacích náhrad Polná, výroba a opravy fixních i snímacích zubních náhrad

Výroba zubních snímacích náhrad Polná, výroba a opravy fixních i snímacích zubních náhrad
Zabýváme se výrobou zubních náhrad včetně fixních a snímatelných náhrad, zubních korunek i můstků v různém provedení a cenách.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stomatologická laboratoř Polná, v.o.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Stomatologická laboratoř Polná, v.o.s.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Varhánkova 227
Polná 588 13

valelenka@seznam.cz
+420 567 212 737


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha