Microsite byla vložena dne:26.03.2020
ID microsite: 158546, počet zhlédnutí:  74
Zadavatelem microsite je firma

MyFoodMarket, s.r.o. SKLIZENO

Zdravé a kvalitní potraviny od českých dodavatelů, bezlepkové potraviny, RAW food, rozvoz

Chutné a zdravé potraviny za rozumné ceny naleznete u společnosti MyFoodMarket, s.r.o. SKLIZENO v Březině. Pestrý výběr bezlepkových potravin, vegetariánských i veganských pokrmů.

Zdravé a kvalitní potraviny od českých dodavatelůBezlepkové potraviny, RAW food, potraviny pro veganyVydatné svačiny i voňavé obědové menu s rozvozem

Kvalitní a poctivé potraviny pro zdraví celé rodiny naleznete na prodejnách firmy MyFoodMarket, s.r.o. SKLIZENO se sídlem v Březině.

Na pulty našich prodejen dodáváme chutné a vždy čerstvé potraviny, jež jsou vyrobeny z těch nejlepších surovin. Potraviny pochází od regionálních farmářů a pekařů, neobsahují žádné chemické přísady, škodlivá éčka, ztužené tuky ani hormony. Naši převážně čeští a slovenští dodavatelé produkují to nejlepší z uzenin, mléčných výrobků, křupavého pečiva i hotových jídel. K dispozici máme bohatý sortiment bezlepkových potravin, RAW food včetně potravin pro vegetariány i vegany. V našich restauracích na Vás čekávají vydatné svačiny i voňavé obědové menu, které Vám zdarma rozvezeme domů i do kanceláře. Velká část našich výrobků je v biokvalitě, a je tedy maximálně přírodní.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
, Biopotraviny
Maloobchod