Microsite byla vložena dne:25.03.2020
ID microsite: 158541, počet zhlédnutí:  66
Zadavatelem microsite je firma

Město Suchdol nad Lužnicí

Město Suchdol nad Lužnicí v CHKO Třeboňsko s krásnou přírodou i řadou turistických tras

Město Suchdol nad Lužnicí je nevelká obec rozprostírající se v lokalitě CHKO Třeboňsko, která je známá svou ryzí přírodou, bohatými sportovními možnostmi i velmi dobrou občanskou vybaveností.

Nevelká obec v lokalitě CHKO TřeboňskoŘeka Lužnice s krásnou okolní přírodou, mokřinami a tůněmiObec se sportovními možnostmi i velmi dobrou občanskou vybaveností

Ideální lokalitu pro milovníky hlubokých lesů, zurčících řek, tůní i voňavých luk představuje město Suchdol nad Lužnicí.

Město se rozprostírá na místě CHKO Třeboňsko, které je známé svou meandrující řekou Lužnicí s jejími slepými rameny, mokřinami i bohatými lučními společenstvy. Suchdol nad Lužnicí je malebné městečko s velmi dobrou občanskou vybaveností. Nachází se zde informační centrum, kino, městská knihovna, základní škola i zdravotní středisko. Okolí obce nabízí řadu výletů, které je možno podniknout buď po vlastních nohou pomocí značených turistických stezek, či na kole po zrekonstruovaných cyklostezkách. Město disponuje pestrými ubytovacími a stravovacími možnostmi v podobě hotelů a kempů, kaváren i kvalitních restaurací.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY