Zadavatelem microsite je firma Ivana Plesníková Moana zahradyVytvořte ze své zahrady relaxační a kouzelné místo, kde načerpáte spoustu pozitivní energie

Výstavbu okrasných zahrad zajistí firma Ivany Plesníkové – Moana zahrady v okolí Frýdku-Místku, Nového Jičína a Kopřivnice. Postarají se o návrh, realizaci i údržbu a poradí, jak pěstovat rostliny.Plánujete přestavbu stávající zahrady? Rádi byste se obrátili na odborníky, kteří by Vám vytvořili okrasnou zahradu v souladu s přírodou? Firma Ivany Plesníkové – Moana zahrady se již několik let specializuje na návrhy a realizace okrasných, užitkových i bio zahrad. Okolo Vašeho domu vykouzlí nádherné, uklidňující místo, kde budete moci relaxovat. Zahrady realizují v okolí Frýdku-Místku, Nového Jičína, Kopřivnice i Příboru.

Postaráme se o návrh, realizaci i údržbu okrasných, užitkových i bio zahrad a předzahrádek v souladu s okolní přírodou i se základy Feng šuej. O každou námi vytvořenou zahradu se následně budeme pečlivě a pravidelně starat. Zabýváme se i rekonstrukcemi stávajících zahrad, doplnění skalek a zídek a údržbou trávníků.

Chcete se dozvědět více o pěstování rostlin či bylinek a jak se starat o okrasné zahrady? Pořádáme kurzy a poskytujeme poradenství pro zájemce, kteří by se rádi o své zahrady postarali sami.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Navrhneme a vytvoříme Vám bio zahradu v souladu s přírodou, kde ...

Navrhneme a vytvoříme Vám bio zahradu v souladu s přírodou, kde ...

O návrh, realizaci bio zahrady a o následnou péči a údržbu se postará firma Ivany Plesníkové - Moana zahrady v okolí Frýdku-Místku, Ostravy a Nového Jičína. Můžete také navštívit naše odborné kurzy.