Microsite byla vložena dne:23.03.2020
ID microsite: 158521, počet zhlédnutí:  99
Zadavatelem microsite je firma

TPC Bohman s.r.o.

Úklidová technika včetně náhradních dílů a servisu

Spolehlivá společnost TPC Bhoman s.r.o. se sídlem ve Zlíně - Louky, která nabízí úklidové pomůcky a úklidová chemie v kamenné prodejně nebo na eshopu.

TPC Bohman s.r.o.  Zlín – Louky, prodej úklidové technikyTPC Bohman s.r.o.  Zlín – Louky, čističe koberců, náhradní díly a servisTPC Bohman s.r.o.  Zlín – Louky, mycí a zametací stroje, pomůcky pro úklid

Společnost TPC Bohman s.r.o. nabízející vše potřebné k úklidu! Prodáváme úklidovou techniku, pomůcky a chemii. Jsme spolehlivá společnost, a proto k vybrané úklidové technice nabízíme náhradní díly a servis. Můžete si vybrat z vysavačů, mycích strojů, zametacích strojů, čističů na koberce a podlahy a vysokotlakých čističů. Zdali Vás naše nabídka zaujala můžete nás navštívit na adrese třída Tomáše Bati 283, Louky - Zlín, kde sídlíme. Pokud chcete objednat potřebné věci z pohodlí domova i to je u nás možné! Stačí uzavřít objednávku přes náš e-shop. Zboží Vám doručíme v nejkratším požadovaném termínu. Zajišťujeme rozvoz po celé České republice.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Úklidová a čisticí technika
E-shop, Maloobchod, Opravy a servis, Velkoobchod