Zadavatelem microsite je firma ZM SERVIS MORAVIA, s.r.o.Návrh, výroba, dodávka, montáž a servis hořákových systému pro všechny průmyslové aplikace

Předním světovým dodavatelem a výrobcem hořákových systémů pro veškeré průmyslové aplikace je společnost ZM SERVIS MORAVIA, s.r.o., která se dále zabývá i servisem a montáži hořáků.Hledáte firmu, která se Vám postará o návrh, výrobu a dodávku hořákových systémů pro průmyslové pece? Potřebujete servis plynových hořáků? Chcete oslovit specialisty na výrobu a montáž hořáků? Obraťte se na společnost ZM SERVIS MORAVIA, s.r.o., která se řadí mezi přední světové dodavatele hořákových systému po veškeré průmyslové aplikace.

Hořákové systémy pro průmyslové pece a ohřevy navrhujeme tak, aby mohly sloužit pro spalování kapalného i plynného paliva.

Komplexní řešení hořákových systémů:
- rozvody
- odtahy
- přístrojové vybavení
- měření
- regulace
- technologické vybavení – ventilátory, komíny, výměníky
- řídicí systém

Oslovit nás můžete i v případě, že budete potřebovat návrh speciálních hořáků vlastní konstrukce. Při práci klademe důraz na požadavky našich klientů, na pořizovací náklady i na vlastní spotřebu a využití tepla.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Návrh a výroba nových strojů a zařízení nejen v těžkém průmyslu, i ...

Návrh a výroba nových strojů a zařízení nejen v těžkém průmyslu, i ...

Návrhy, výrobou i dodávkou strojů a zařízení se zabývá společnost ZM SERVIS MORAVIA, s.r.o. se sídlem v Třinci. Dále provádí konstrukční úpravy stávajících technologií nejen v těžkém průmyslu.


Zajištění komplexní dodávky regulačních stanic plynu - návrh, ...

Zajištění komplexní dodávky regulačních stanic plynu - návrh, ...

O veškeré práce spojené s výrobou regulačních stanic plynu se postará společnost ZM SERVIS MORAVIA s.r.o. se sídlem v Třinci. Zajištění návrhu, projektové dokumentace, dodávky, výroby.