Zadavatelem microsite je firma Strojní stanice Radkov, spol. s r.o.Prodej nakladačů STRIEGEL s nářadím – dávkovače krmiva, kráječe

Univerzální nakladače s volitelným vybavením, přídavným nářadím a doplňky, radlice či vidle prodává společnost Strojní stanice Radkov, spol. s r.o., Dražice.Hledáte kolový nakladač, který by splňoval požadavky pro Vaše univerzální používání? Tak Vám doporučujeme zakoupit si nakladač STRIEGEL od společnosti Strojní stanice Radkov, spol. s r.o.
Specializujeme se na prodej těchto nakládacích strojů, které mají robustní nápravu a rámovou konstrukci, a tak zajišťují vysokou stabilitu. Podle Vašich potřeb a využití si můžete dokoupit výbavu jako hydraulické připojení, osvětlení, maják či závěs. Dále pak nabízíme i kompletní příslušenství jako kleště na balíky sena, vidle na hnůj, zametače, zemní vrtáky, sekačky na trávu či doplňky na zimní odklízení sněhu jako radlice a posypovače. V Případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej univerzálních kolových nakladačů značky STRIEGEL

Prodej univerzálních kolových nakladačů značky STRIEGEL

Strojní stanice Radkov, spol. s r.o. z obce Dražice v okrese Tábor v Jihočeském kraji zajišťuje prodej různých typů univerzálních kolových nakladačů německé značky STRIEGEL.


Kolové nakladače pro zemědělství, stavebnictví a komunální využití

Kolové nakladače pro zemědělství, stavebnictví a komunální využití

Univerzální kolové nakladače STRIEGEL s dieselovým motorem pro zemědělství, stavebnictví a komunální využití s příslušenstvím prodává Strojní stanice Radkov, spol. s r.o.