Zadavatelem microsite je firma Obec KřeloviceObec Křelovice v okrese Plzeň – sever, památky, turistika

V okrese Plzeň-sever v Plzeňském kraji se nachází malá, ale malebná obec Křelovice, která je tvořena ze čtyř katastrálních území – Křelovice, Mydlovary, Pakoslav a Rozněvice.Naši obec Křelovice s 236 obyvateli najdete asi patnáct kilometrů od lázeňského městečka Konstantinovi Lázně v okrese Plzeň-sever. Mezi památky, které u nás můžete vidět patří kaplička v Pakoslavi, kaplička v Rozněvicích, křížek při cestě do Rozněvic a také pomník obětem 1. světové války, který byl v roce 2013 zrestaurován, a který můžete vidět uprostřed naší obce, kde byl postaven po válce. Naší obcí také prochází cyklotrasa, na své si zde přijdou i turisté, kteří se mohou vydat po zelené turistické trase, která prochází obcí Mydlovary. Najdete u nás i knihovnu s veřejným internetem, prodejnu potravin, restaurace, SDH nebo TJ Jiskru Křelovice s fotbalovým oddílem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Historický vývoj obce Křelovice, památky

Historický vývoj obce Křelovice, památky

Malebná obec Křelovice s 241 obyvateli je rozdělena na 4 katastrální území. Má bohatou historii sahající až do roku 1483 a zajímavé pamětihodnosti.


Obec Křelovice na Plzeňsku s přidruženými vesnicemi Mydlovary, Pakoslav a Rozněvice

Obec Křelovice na Plzeňsku s přidruženými vesnicemi Mydlovary, Pakoslav a Rozněvice

Obec Křelovice je malá vesnice ležící nedaleko okresního města Plzeň. V obci se nachází restaurace, prodejna potravin a knihovna. Spolkový život v obci zajišťuje SDH a TJ s vlastním fotbalovým týmem.


Obec Křelovice

Obec Křelovice

Obec Křelovice ležící v malebné krajině nedaleko Plzně se pyšní fungující samosprávou, bohatým kulturním životem, fungující infrastrukturou a spokojenými obyvateli.