Zadavatelem microsite je firma Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o.Škola klasické homeopatie

Kurzy klasické homeopatie, vzdělávání v oblasti medicíny, teoretické a praktické homeopatie, způsobu užívání realizuje Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o.Chcete rozšířit své homeopatické vědomosti a dovednosti, které můžete uplatnit v oblasti lékařství či soukromém životě? Tak se přijďte vzdělávat do naší České školy klasické homeopatie spol. s r.o.
Při studiu získáte základy medicínských znalostí, homeopatické filozofie, homeopatické farmacie. Absolvujete teoretickou a praktickou část výuky se zaměřením na homeopatii živočišné a rostlinné říše, lidské společnosti s ohledem na vývojové etapy jedince od prenatálního vývoje, dětí, ženy, muže až po smrt. Neváhejte a přihlaste se do našich kurzů, od října 2020 otvíráme nový ročník v Brně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vzdělávání v klasické a postklasické homeopatie, kurzy v Praze a Brně

Vzdělávání v klasické a postklasické homeopatie, kurzy v Praze a Brně

Nadstandardní vzdělávání v oblasti homeopatie určené pro veřejnost, lékaře i léčitele nabízí Česká škola klasické a postklasické homeopatie spol. s r.o. v Brně a Praze.


Studium homeopatie

Studium homeopatie

Zajímáte se o homeopatii a chcete se dozvědět více informací? Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o. nabízí možnost tříletého víkendového studia klasické a postklasické homeopatie.


Česká škola klasické homeopatie

Česká škola klasické homeopatie

Tříleté víkendové studium klasické homeopatie nabízí zájemcům z řad odborné i laické veřejnosti Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o.


Škola homeopatie, výuka a kurzy klasické i postklasické homeopatie

Škola homeopatie, výuka a kurzy klasické i postklasické homeopatie

Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o. zajišťuje výuku na víkendových kurzech klasické i postklasické homeopatie. Studium trvá tři roky a probíhá v Praze a v Brně.