Zadavatelem microsite je firma Pegasus service s.r.o.Postaráme se o úklid a udržení pořádku ve společných a nebytových prostorech

O pravidelný i jednorázový úklid společných a nebytových prostorů se postará společnost Pegasus service s.r.o. nejen v Ostravě a v Havířově, ale v celém Moravskoslezském kraji.Rádi byste zajistili spolehlivou firmu na pravidelný úklid společných prostorů bytových domů? Oslovte profesionály ze společnosti Pegasus service s.r.o., kde se Vám postarají o pravidelný či jednorázový úklid společných i nebytových prostor. A vy tak máte možnost udržet pořádek na chodbě či ve sklepě, aniž by se museli obyvatelé bytů střídat v uklízení, kterému nikdo neholduje.

Postaráme se o pořádek ve všech společných prostorech, na chodbách, ve sklepě i v kolárně, sušárně a ve výtazích. Samozřejmostí není jen mytí podlah a zábradlí či dveří, ale i oken.

Zavolat si nás můžete i na jednorázový úklid po malování či rekonstrukci.
Dále poskytujeme možnost úklidu v kulturních či školních zařízení a dalších nebytových prostor.

Při úklidu jsme pečlivý a rychlí, proto neváhejte a oslovte nás a využijte čas, který byste museli obětovat úklidu, mnohem příjemněji a efektivněji.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Úklid bytu, domácnosti i po malování, mytí oken – ušetřete svůj čas a ...

Úklid bytu, domácnosti i po malování, mytí oken – ušetřete svůj čas a ...

Profesionálním úklidem bytu, domácnosti po malování i rekonstrukci a dále mytím oken se zabývá společnost Pegasus service s.r.o. v okolí Havířova i Ostravy. Šetříme Váš čas.


Přenechte úklid kanceláří, výrobních hal, budov i mytí oken na ...

Přenechte úklid kanceláří, výrobních hal, budov i mytí oken na ...

Kanceláře, administrativní budovy i výrobní haly uklidí společnost Pegasus service s.r.o. v okolí Ostravy a Havířova. Profesionálové z úklidové firmy se postarají i o mytí oken a výloh.