Zadavatelem microsite je firma BAST CZ s.r.o.Výroba a montáž dřevěných příhradových vazníků pro nové střechy rodinných domů

Výrobou a montáží kvalitních dřevěných příhradových vazníků pro střechy rodinných domů se zabývá firma BAST CZ s.r.o., sídlící v Kuřimi u Brna. Zajistíme dodávku vazníků po celé České republice.Potřebujete novou střechu pro váš rodinný dům? Jste z Jihomoravského kraje? Objednejte si dřevěné příhradové vazníky od společnosti BAST CZ s.r.o., se sídlem v Kuřimi u Brna. Střešní příhradové vazníky představují moderní konstrukci pro vaši střechu. Vyrábíme a montujeme příhradové vazníky pro střechy rodinných domů.

Vyrábíme příhradové vazníky z kvalitního dřeva na všechny typy střech pro jednotlivce i stavební firmy. Naši profesionální tesaři, pokrývači a klempíři používají nejmodernější technologie při výrobě a montážích střech. Vazníky dodáváme přesně podle požadavků zadavatele.

Máme dlouholeté zkušenosti nejen s výrobou, ale i s montáží. Máme mnoho spokojených zákazníků. Dodáváme a montujeme příhradové vazníky v regionech Brno, Břeclav, Znojmo, Hodonín, Vyškov, Blansko, Boskovice, Letovice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Příhradové vazníky a střešní konstrukce pro průmyslové a komerční ...

Příhradové vazníky a střešní konstrukce pro průmyslové a komerční ...

Výrobu a montáž dřevěných příhradových vazníků provádí firma BAST CZ s.r.o. z Kuřimi. Vysoce kvalitní vazníky a střešní konstrukce dodáváme pro průmyslové a komerční objekty v Jihomoravském kraji.


Dřevěné bednění pro sklářské pece přesně na míru - výroba a montáž

Dřevěné bednění pro sklářské pece přesně na míru - výroba a montáž

Výrobou a dodáním dřevěného bednění přesně na míru pro sklářské pece vyrábí a montuje společnost BAST CZ s.r.o. z Kuřimi u Brna. Dodáváme po celé ČR a do zahraničí.


Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech ...

Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech ...

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce vám zajistí česká firma s dlouholetou tradicí, společnost BAST CZ s.r.o. Realizujeme kompletní ploché i šikmé střechy a střechy na klíč v Jihomoravském kraji.