Zadavatelem microsite je firma Ivana Plesníková Moana zahradyNavrhneme a vytvoříme Vám bio zahradu v souladu s přírodou, kde porostou zdravé rostliny

O návrh, realizaci bio zahrady a o následnou péči a údržbu se postará firma Ivany Plesníkové - Moana zahrady v okolí Frýdku-Místku, Ostravy a Nového Jičína. Můžete také navštívit naše odborné kurzy.Zajímá Vás jak má správně vypadat a jakými pravidly se řídí bio zahrada? Rádi byste vytvořili zahradu v souladu s přírodou? Chcete pěstovat zdravou zeleninu? Můžete oslovit firmu Ivany Plesníkové – Moana zahrady, kde Vám poradí jak správně rostliny pěstovat nebo se vám o zahradu postarají.

Navštívit můžete naše odborné kurzy, kde se dozvíte více o bio zahradách, o pěstování bylinek a o správné údržbě zahrady. Poradenskou činnost provádíme v okolí Frýdku-Místku, Nového Jičína, Kopřivnice, Příboru a Ostravy.

Máme bohaté zkušenosti s návrhy, realizací a údržbou bio zahrad. Spolehnout se na nás můžete i v případě, že budete chtít původní zahradu upravit a zrekonstruovat. Dodržujeme základní pravidla pro bio zahrady: smíšená výsadba, mulčování záhonů, přírodní hnojiva, kompostování, různé typy záhonů a spolupráce s živočichy.

Díky bio zahradě získáte zdravou a úrodnou půdu, kde Vám vyrostou zdravé rostliny, které mají přirozenou odolnost vůči škůdcům a nemocem. Vznikne přirozená rovnováha mezi rostlinami, živočichy, vzduchem, vodou a sluncem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vytvořte ze své zahrady relaxační a kouzelné místo, kde načerpáte spoustu pozitivní energie

Vytvořte ze své zahrady relaxační a kouzelné místo, kde načerpáte spoustu pozitivní energie

Výstavbu okrasných zahrad zajistí firma Ivany Plesníkové – Moana zahrady v okolí Frýdku-Místku, Nového Jičína a Kopřivnice. Postarají se o návrh, realizaci i údržbu a poradí, jak pěstovat rostliny.