Zadavatelem microsite je firma Lano Moravia, s.r.o.Vázací prostředky Pewag, ocelová lana tažná, nosná a vlečná - prodej

Prodejem a dodávkou ocelových lan tažných, nosných, vlečných a vázacích prostředků se zabývá firma Lano Moravia,s.r.o. Ocelová lana dodáváme nejen v Olomouci a Prostějově, ale do celé České republiky.Hledáte spolehlivého dodavatele a prodejce ocelových lan a vázacích prostředků? Společnost Lano Moravia, s.r.o. se sídlem v Prostějově se zabývá dodávkami vázacích prostředků a tažných, nosných, vlečných a vázacích ocelových lan.
Vázací řetězové prostředky dodáváme v pevnostních třídách 8, 10 a 12 dále také textilní a ocelová lana.
Ocelová lana se používají jako vázací, tažná, nosná nebo vlečná, tedy podle účelu použití.

Ocelová lana:
- tažná, nosná, vlečná, vázací
- jednopramenná, šestiramenná, osmiramenná a lana speciálních konstrukcí
- holá i pozinkovaná, se zalisovanými objímkami i se zapletenými oky, oka v provedení s očnicemi i bez očnic.

Vázací prostředky Pewag:
- řetězy pro lesnictví, kotevní řetězy, terénní řetězy pro lesnické stroje, ochranné řetězy pro kolové nakladače či sněhové řetězy pro osobní, nákladní a zvláštní vozy.

Jsme schopni nabídnout lana speciálních konstrukcí z Rakouska značky, Teufelberger" a také ze SRN značky, DWH Taurus", která v SRN dodává přímo výrobci jeřábů Demagu. Pro značku DWH máme výhradní zastoupení jak pro českou tak Slovenskou republiku.
K ocelovým lanům a vázacím prostředkům prodáváme také široké příslušenství jako např. závěsné oka, háky, traverzy, magnety, terénních řetězů kol a další.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Speciální ocelová lana Teufelberger pro jeřáby a vrtné soupravy - ...

Speciální ocelová lana Teufelberger pro jeřáby a vrtné soupravy - ...

Společnost Lano Moravia Prostějov se zabývá prodejem ocelových lan a vázacích prostředků. Má výhradní zastoupení firmy Teufelberger pro ČR - dodáváme speciální ocelová lana pro jeřáby, vrtné soupravy.


Očnice, oka, magnety, svorky - potřebné příslušenství k ocelovým lanům

Očnice, oka, magnety, svorky - potřebné příslušenství k ocelovým lanům

Specialistou na ocelová lana a řetězy je firma Lano Moravia,s.r.o. z Prostějova. V nabídce také najdete příslušenství k ocelovým lanům, jako jsou očnice, oka, magnety, svorky a mnoho dalšího.


Standardní ocelová lana - dodávka v metráži, na cívkách nebo ve svazcích

Standardní ocelová lana - dodávka v metráži, na cívkách nebo ve svazcích

Ocelová lana standart dodává v metráži, na cívkách nebo ve svazcích společnost Lano Moravia, s.r.o. z Prostějova. Prodáváme ocelová lana jednopramenná, šesti i osmiramenná i lana speciální.