Microsite byla vložena dne:10.03.2020
ID microsite: 158395, počet zhlédnutí:  142
Zadavatelem microsite je firma

CNS - Industry s.r.o.

Kovoobrábění, CNC obrábění součástek z kovů i plastů, povrchová úprava materiálů, výroba

Vysoce odborné obrábění kovů i výrobu programů na míru daného stroje poskytuje společnost CNS - Industry s.r.o. z Chomutova. Poskytujeme špičkové tepelné zpracování s maximální přesností.

CNC obrábění součástek z kovů i plastůPovrchové úpravy materiálů, montáž i dodávkaKompletní technologická příprava, CNS - Industry s.r.o.

Profesionální kovoobrábění pro malosériovou i kusovou výrobu zajišťuje dynamická společnost CNS - Industry s.r.o. z Chomutova.

Našim zákazníkům poskytujeme špičkové CNC a NC obrábění součástek, jež provádíme u kovů i plastů. Realizujeme veškeré činnosti související s obráběním i kompletní technologickou přípravou. Poradíme si jak s odbornou tvorbou modelů, tak i programů, jež vytváříme pro konkrétní typy strojů. Veškeré naše výrobky jsou zhotoveny maximálně precizně s vysokou přesností. V rámci našich služeb zajišťujeme povrchové úpravy materiálů, montáž i dodávku pro tuzemský i zahraniční trh.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Přesné obrábění strojních dílů na NC a CNC strojích, kovoobrábění

Přesné obrábění strojních dílů na NC a CNC strojích, kovoobrábění

Kovoobrábění, přesné obrábění kovových a plastových strojních dílů na NC a CNC strojích, přípravu, výrobu, montáž strojních celků realizuje společnost CNS - Industry s.r.o.

CNS - Industry s.r.o.