Přeprava osob v ČR i do zahraničí, autobusová doprava

Vnitrostátní i mezinárodní autobusová přeprava osob, turistické výlety, jednodenní lyžování či pravidelné cesty do zahraničí pořádá COMVIA BUS, s.r.o., Praha 5.


COMVIA BUS, s.r.o., Praha 5, Vnitrostátní i mezinárodní autobusová přeprava osob
Pořádáte zájezdy či výlety? Potřebujete k tomu zajistit spolehlivou přepravu osob? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost COMVIA BUS, s.r.o., kterou najdete v Praze 5 – Smíchov.
Specializujeme se na pravidelnou i nepravidelnou tuzemskou i mezinárodní autobusovou dopravu. Našich služeb můžete využít pro krátkodobé poznávací zájezdy, turistické výlety do hor či chráněných oblastí i jako transfer z letiště na hotel. Pořádáme jednodenní lyžování v Čechách i v zahraničí, okružní jízdy po významných místech a památkách. Přepravíme Vám kola, lyže i jiné potřeby pro Vaše sportovní aktivity. Naše pohodlné autobusy jsou vybaveny klimatizací, WC, barem a DVD.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zájezdová autobusová doprava tuzemská i zahraniční s profesionálními a spolehlivými řidiči

Zájezdová autobusová doprava tuzemská i zahraniční s profesionálními a spolehlivými řidiči
Krátkou i dlouhou cestu si maximálně užijete v pohodlných autobusech od společnosti COMVIA BUS, s.r.o. sídlící na Praze 5 Smíchov. Cestujte po Česku i do zahraničí s našimi profesionálními řidiči.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA COMVIA BUS, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
COMVIA BUS, s.r.o.
www.comviabus.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Ceník
Adresa

Adresa

U Trojice 1042/2
Praha 5 - Smíchov 150 00

comviabus@seznam.cz
+420 244 468 623


Najdete nás také zde:

ARES
captcha