Prodej a odborný servis zahradních sekaček, křovinořezů a traktorů Stihl a Stiga

Prodejem zahradních sekaček, křovinořezů a traktorů Stihl a Stiga se zabývá firma Wald & Garten s.r.o. (Šindelka) v Olomouci. Samozřejmostí je odborný servis na zahradní techniku.


Zahradní sekačky Stiga - prodej, servis, náhradní díly
Potřebujete novou sekačku nebo zahradní traktor? Firma Wald & Garten s.r.o. (Šindelka) má zahradní techniku pro každého. U nás najdete špičkové zahradní sekačky, traktory a křovinořezy značek Stihl a Stiga pro soukromé či profesionální účely. Zabýváme se prodejem a zajišťujeme odborný servis a poradenství.

Prodej zahradní techniky pro soukromé i profesionální účely značky Stiga, Stihl a dalších značek:
- robotické, travní sekačky, sekačky s benzínovým motorem, elektrické a akumulátorové, univerzální sekací traktory, zahradní traktory s benzínovým motorem, sekací stroje, vřetenové sekačky s ručním pohonem bez emisí a hluku, akumulátorové, elektrické a motorové vyžínače, křovinořezy pro lesníky, krajináře, údržbu veřejných komunikací, pro velkoplošné žací práce a další zahradní technika pro náročné a soukromé uživatele jako vlastníky parků, velkých i malých zahrad, sportovišť a obecních travnatých ploch.

Nabízíme širokou škálu sortimentu z oblasti zahradní techniky ověřených a spolehlivých značek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Motorové, elektrické a řetězové pily Stihl - odborný prodej a servis

Motorové, elektrické a řetězové pily Stihl  - odborný prodej a servis
Motorové, akumulátorové, řetězové a elektrické pily Stihl včetně příslušenství dodává v Olomouci a Přerově firma Wald & Garten s.r.o. - Šindelka. Poskytujeme odborné poradenství a servis.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Wald & Garten s.r.o. - Šindelka
WEBOVÁ STRÁNKA
Wald & Garten s.r.o. - Šindelka
www.sindelka-stroje.cz
Adresa

Adresa

Hostkovice 29
Tršice 783 57

stihl.ol@volny.cz
+420 585 957 001


Najdete nás také zde:

ARES
captcha