Zadavatelem microsite je firma Lano Moravia, s.r.o.Standardní ocelová lana - dodávka v metráži, na cívkách nebo ve svazcích

Ocelová lana standart dodává v metráži, na cívkách nebo ve svazcích společnost Lano Moravia, s.r.o. z Prostějova. Prodáváme ocelová lana jednopramenná, šesti i osmiramenná i lana speciální.Pokud sháníte kvalitní ocelová lana, neváhejte se obrátit na firmu Lano Moravia, s.r.o. se sídlem v Prostějově. Dodáváme ocelová lana standart v metráži, na cívkách nebo ve svazcích i v kratších délkách dle požadavku zákazníka. Kratší délky dodáváme na objednávku. Běžná ocelová lana máme skladem a expedujeme do 24 hodin.

Zabýváme se prodejem ocelových lan jednopramenných, šesti i osmiramenných a také lan speciálních. Lana máme ve vysoké kvalitě, včetně všech požadovaných osvědčení a atestů.

Ocelová lana dodáváme jak standardní tak speciální s pevností drátů 1770MPa, 1960MPa a 2160MPa o konstrukci 6×7, 6x19S, 6×37, Ocelová lana nekroutivá typu Hercules a jiná speciální lana. Provedení lan máme holé, pozinkované nebo nerezové.

Naše firma má výhradní zastoupení pro ČR na dodávky speciálních lan TEUFELBERGER Austria a DWH-TAURUS.

Ocelová lana dodáváme nejen v Olomouci a Prostějově, ale také jsme schopni obsloužit zákazníky z celé České republiky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Speciální ocelová lana Teufelberger pro jeřáby a vrtné soupravy - ...

Speciální ocelová lana Teufelberger pro jeřáby a vrtné soupravy - ...

Společnost Lano Moravia Prostějov se zabývá prodejem ocelových lan a vázacích prostředků. Má výhradní zastoupení firmy Teufelberger pro ČR - dodáváme speciální ocelová lana pro jeřáby, vrtné soupravy.


Očnice, oka, magnety, svorky - potřebné příslušenství k ocelovým lanům

Očnice, oka, magnety, svorky - potřebné příslušenství k ocelovým lanům

Specialistou na ocelová lana a řetězy je firma Lano Moravia,s.r.o. z Prostějova. V nabídce také najdete příslušenství k ocelovým lanům, jako jsou očnice, oka, magnety, svorky a mnoho dalšího.


Vázací prostředky Pewag, ocelová lana tažná, nosná a vlečná - prodej

Vázací prostředky Pewag, ocelová lana tažná, nosná a vlečná - prodej

Prodejem a dodávkou ocelových lan tažných, nosných, vlečných a vázacích prostředků se zabývá firma Lano Moravia,s.r.o. Ocelová lana dodáváme nejen v Olomouci a Prostějově, ale do celé České republiky.