Památky, koupaliště, kulturně-společenské dění

Město Zbýšov ležící v Jihomoravském kraji s 3800 obyvateli je město plné památek, společenských akcí a turistiky a krásné rozmanité přírody.


Město Zbýšov, Jihomoravský kraj, malebná krajina, turistika
Naše Město Zbýšov se nachází jihozápadně od Brna v okrese Brno – venkov v tzv., Boskovické brázdě“. Žije zde přibližně 3 800 obyvatel. Zbýšov je od roku 2000 členem sdružení Mikroregion Kahan. Máme zde významné památky, například kostel sv. Martina, Muzeum průmyslových železnic a Jihovýchodně od města, na katastru Padochova, leží přírodní památka Rybičková skála. Dále zde můžete zhlédnout Těžní věž dolu Simson a Těžní věž dolu Jindřich II. V letních měsících doporučujeme navštívit koupaliště, jehož součástí je pět bazénů a tobogán, můžete si zde zahrát i volejbal nebo plážový nohejbal. Ve městě je bohaté kulturně-společenské dění, protože zde máme několik spolků, kapel a místních nadšenců, kteří připravují během roku řadu akcí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Město Zbýšov plné kulturních památek a přírodní krásy, muzeum průmyslových železnic

Město Zbýšov plné kulturních památek a přírodní krásy, muzeum průmyslových železnic
Město Zbýšov plné kulturních památek a přírodní krásy, muzeum průmyslových železnic, přírodní památka Rybičková skála, kostel sv. Martina, kříž, věž dolu Simson, věž dolu Jindřich II.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Město Zbýšov
WEBOVÁ STRÁNKA
Město Zbýšov
www.mestozbysov.cz
Adresa

Adresa

Masarykova 248
Zbýšov 664 11

mestozbysov@mboxr.cz
+420 546 431 226


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha