Microsite byla vložena dne:03.03.2020
ID microsite: 158328, počet zhlédnutí:  54
Zadavatelem microsite je firma

Company PMX s.r.o.

Jednoúčelové stroje pro zpracování plechů, konstrukce a výroba

Profilovací linky, obráběcí CNC stroje, tvářecí nástroje a svařovací stoly pro kovovýroby na zakázku zhotovuje i renovuje společnost Company PMX s.r.o., Karviná.

Company PMX s.r.o. Karviná, výroba CNC obráběcích strojůCompany PMX s.r.o. Karviná - Ráj, zhotovení jednoúčelových profilovacích linekCompany PMX s.r.o. Karviná, tvářecí stroje výroba a konstrukce

Jste firma, která se zaměřuje na kovovýrobu či strojírenskou činnost? Pokud chcete zlepšit své vybavení tak neváhejte a kontaktujte naši společnost Company PMX s.r.o., která sídlí v Karviné.
Specializujeme se na zpracování návrhů, konstrukce a výrobu jednoúčelové strojů a nástroje pro zpracování plechů. Zhotovujeme CNC obráběcí stroje pro soustružení, frézování, vrtání i řezání, profilovací a válcovací linky, tvářecí stroje, modulární svařovací stoly, střižné a ohýbací nástroje, lisy či podavačky. Vystavíme Vám zařízení dle Vašich požadavků s 3D technickou dokumentací a simulací. Zaměřujeme se také na renovaci a modernizaci starších strojů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY