Zadavatelem microsite je firma Pneu Kubeša s.r.o.Výměna, prodej pneumatik, disků, elektronů - kompletní pneuservisní práce, pneubazar

Kompletní pneuservisní práce a pneubazar zajišťuje Pneu Kubeša s.r.o. Zabývá se výměnou a prodejem letních a zimních pneumatik, disků a elektronů.Jste z Přerova, Hranic a okolí a potřebujete přezout auto? Hledáte kompletní pneuservisní služby nebo autobazar? Navštivte pneuservis Pneu Kubeša s.r.o. v Oseku nad Bečvou, která se zabývá výměnou a prodejem letních a zimních pneumatik, disků a elektronů.

V pneuservise Pneu Kubeša s.r.o. provádíme kompletní pneuservisní práce, přezutí na zimní i letní pneumatiky a také zajišťujeme prodej pneumatik, disků, elektronů. Opravujeme pneumatiky všech typů i rozměrů.
Prodáváme pneumatiky ověřených značek - Michelin, Pirelli, BKT, Alliance, Nexen, GT Radial, Hankook a další.

V pneubazaru najdete lehce ojeté pneumatiky, použitá alu kola nebo plechové disky.

U nákupu pneumatik Pirelli vám garantujeme zdarma další novou pneumatiku v případě, že ji prorazíte.Pokud si u nás nakoupíte nové pneu, tak vám dáme slevu 40% na jejich přezutí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Profesionální autoservis - opravy automobilů, výměna olejů, výfuků, ...

Profesionální autoservis - opravy automobilů, výměna olejů, výfuků, ...

Profesionální autoservis Pneu Kubeša s.r.o. poskytuje vozům komplexní péči. Provádíme opravy automobilů, výměnu olejů, výfuků, brzd, plnění klimatizací, diagnostiku pro Hranice i Lipník nad Bečvou.


Opravy offroadů - generální opravy podvozků, ověřené náhradní díly

Opravy offroadů - generální opravy podvozků, ověřené náhradní díly

Specialistou na opravy offroadů je firma Pneu Kubeša s.r.o. z Oseku nad Bečvou. Dodáváme ověřené náhradní díly a provádíme generální opravy podvozků v Hranicích, Přerově a Lipníku nad Bečvou.


Letní a zimní pneumatiky včetně disků pro nákladní automobily, ...

Letní a zimní pneumatiky včetně disků pro nákladní automobily, ...

V pneuservisu Pneu Kubeša s.r.o. v Oseku nad Bečvou u Přerova prodávají letní a zimní pneumatiky včetně disků pro nákladní automobily, zemědělské i stavební stroje.