Zadavatelem microsite je firma PELAN ÚČTO s.r.o.Spolehlivé a precizní vedení účetnictví a zpracování daní

Postaráme se o Vaše účetnictví i daně. Naše společnost PELAN ÚČTO s.r.o. sídlí na ulici Slunečná 290 ve Frýdku - Místku, Vy k nám ale nemusíte, pro doklady si přijedeme sami.Hledáte spolehlivou účetní firmu z Moravskoslezského kraje? Naše společnost PELAN ÚČTO s.r.o. je tou pravou, protože již 7x jsme získali ocenění Spolehlivá firma na portále Největší nezávislý katalog českých firem zivefirmy.cz. Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví i daní, ať jde o vedení účetnictví, daňové evidence, účetní závěrky, evidenci majetku či zaškolení firemních pracovníků. Zpracujeme Vám veškerá daňová přiznání. Poskytujeme ekonomické poradenství, mzdovou i personální agendu, zastoupíme Vás i v případě kontroly, při jednání na finančních úřadech či jiných státních nebo soukromých institucích. Naše společnost Vám může ale také nabídnout kompletní služby v oblasti BOZP.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vedení účetnictví a zpracování daňových přiznání, školení BOZP

Vedení účetnictví a zpracování daňových přiznání, školení BOZP

Ekonomické služby, vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování daňových přiznání z příjmu fyzických i právnických osob či dani z nemovitosti, školení BOZP provádí PELAN ÚČTO s.r.o.


BOZP - komplexní služby i s poradenstvím pro dokonalou ochranu a bezpečí při práci

BOZP - komplexní služby i s poradenstvím pro dokonalou ochranu a bezpečí při práci

Komplexní služby v oblasti BOZP včetně poradenství zajišťuje společnost Pelan Účto s.r.o., která působí ve Frýdku Místku a snaží se dosáhnout dokonalé ochrany a bezpečí při práci pro zaměstnance.