Zadavatelem microsite je firma Gymnázium, Mladá Boleslav, Palackého 191/1Gymnázium Mladá Boleslav - osmileté všeobecné vzdělávání

Všeobecné vzdělání zakončené maturitní zkouškou nabízí škola přidružená organizaci UNESCO - Gymnázium v Mladé Boleslavi ve Středočeském kraji již od roku 1991.Získejte vzdělání na našem Gymnáziu v Mladé Boleslavi. Vznik našeho Gymnázia se datuje již od roku 1991 a najdete nás v historickém centru města Mladá Boleslav. Absolventi naší školy jsou připraveni úspěšně vykonat přijímací zkoušky na všechny typy vysokých škol, protože naše škola dbá na jednotu vzdělání a výchovy. Život ale není jen škola, a tak i my podporujeme různé mimoškolní aktivity, ať již v podobě exkurzí, plesů či oblíbených sportovních kurzů. Studium na naší škole je osmileté se všeobecným zaměřením, od 2. ročníku pak všichni žáci studují druhý cizí jazyk. Studentům je k dispozici volně přístupné hřiště, venkovní odpočinková zóna i školní klub.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Osmileté Gymnázium Mladá Boleslav – 6. nejlepší v celé ČR

Osmileté Gymnázium Mladá Boleslav – 6. nejlepší v celé ČR

Osmileté Gymnázium Mladá Boleslav se všeobecným zaměřením připravuje své studenty pro úspěšné absolvování zkoušek na vysoké školy.


Gymnázium Mladá Boleslav, kvalitní příprava na vysokou školu ve ...

Gymnázium Mladá Boleslav, kvalitní příprava na vysokou školu ve ...

Vysoké procento přijatých absolventů na vysokou školu, skvělé výsledky ve srovnávacích testech i příjemné prostředí pro vyrovnaný rozvoj osobnosti svým studentům zajišťuje Gymnázium Mladá Boleslav.