Microsite byla vložena dne:17.02.2020
ID microsite: 158215, počet zhlédnutí:  26
Zadavatelem microsite je firma

Stahl- stěhovací služba, spol. s r.o.

Stěhování firem, domácností, těžkých břemen

Zajistíme Vám komplexní stěhovací služby, provádíme i specializované stěhování uměleckých předmětů či hudebních nástrojů, jsme specialisté ve stěhování - jsme Stahl- stěhovací služba, spol. s r.o.

Stahl- stěhovací služba, spol. s r.o., Praha 5, stěhování firem i domácnostíStahl- stěhovací služba, spol. s r.o., Praha 5, stěhování těžkých břemen, strojůStahl- stěhovací služba, spol. s r.o., Praha 5, stěhování uměleckých předmětů v rámci celého světa

Potřebujete přestěhovat umělecké dílo či zajistit komplexní stěhovací služby na klíč? Naše společnost Stahl- stěhovací služba, spol. s r.o. je jednou z největších stěhovacích společností v ČR, kde fungujeme již 30 let. Specializujeme se na stěhování knihových fondů, hudebních nástrojů, uměleckých předmětů i na přepravu těžkých předmětů nebo strojů. Zajišťujeme také komplexní stěhovací služby jak pro domácnosti, tak pro firmy či státní instituce. Stěhujeme nejen v rámci celé ČR, ale i do celého světa. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, u nás si můžete vybrat z široké nabídky poskytovaných služeb. Naše pobočky najdete v Praze, Týnci nedaleko Plzně a Janovicích nad Úhlavou u Klatov.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY