Microsite byla vložena dne:17.02.2020
ID microsite: 158211, počet zhlédnutí:  77
Zadavatelem microsite je firma

FIRECLAY, spol. s r.o.

Šamotové pece, žáruvzdorné vyzdívky, stavební práce

Stavební společnost FIRECLAY, spol. s r.o. z Litvínova v Ústeckém kraji nabízí komplexní realizaci průmyslových staveb, žáruvzdorné vyzdívky, opravy šamotových pec, zemní práce a stavební údržbu.

FIRECLAY, spol. s r.o. Litvínov, výstavba šamotových pecí, žáruvzdorné vyzdívkyFIRECLAY, spol. s r.o. Litvínov, realizace žáruvzdorných vyzdívek, komíny, peceFIRECLAY, spol. s r.o. Litvínov, stavební společnost, výstavby budov a jiných objektů

Hledáte stavební společnost, která poskytuje profesionální služby zaměřené na vysokou kvalitu? Naše stavební společnost FIRECLAY, spol. s r.o. je pro Vás tím pravým řešením. Specializujeme se na žárovzdorné vyzdívky a opravy šamotových pecí, ve kterých díky našim mnohaletým zkušenostem a špičkovým odborníkům, patříme mezi nejvýznamnější firmy v tomto oboru. Poskytujeme také komplexní realizaci průmyslových staveb od zpracování projektu, vyřízení stavebního povolení, realizaci včetně zajištění technologických dodávek. Spektrum našich služeb a prací je široké. Základem je však vždy profesionálně a kvalitně odvedená práce. Poskytujeme i dodávky staveb na klíč či stavební údržbu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
, Průmyslové pece
Opravy a servis