Přeštík a Čestr - vepřové a hovězí maso prvotřídní kvality

Záleží Vám na kvalitě pokrmů, které podáváte ve své restauraci či doma rodině? Pokud ano, doporučuje Vám Přeštík a Čestr - vepřové a hovězí maso prvotřídní kvality!


Čestr - český strakatý skot
Přeštík neboli přeštické černostrakaté prase a Čestr neboli český strakatý skot patří mezi nejkvalitnější vepřové a hovězí maso, které můžete ochutnat.

Společnost Amaso CZ je na tyto druhy masa specialistou a dodává je do řady kvalitních restaurací, jejichž aktuální výčet najdete na webových stránkách. Zakoupit si ho mohou také soukromí labužníci prostřednictvím připojeného eshopu.

Přeštické černostrakaté prase (kříženec českého hřebenáče se starými anglickými plemeny) má díky větší tučnosti vynikající maso i sádlo. Společnost Amaso CZ odebírá český strakatý skot výhradně od tuzemských dodavatelů, konkrétně z chovů v Mladoticích (Plzeňský kraj) a Radostově (Královehradecký kraj). Hlídá si složení krmiva a sleduje každý jednotlivý kus. Výsledkem je dokonale křehké a šťavnaté maso s výraznou a čistou chutí.

Chcete-li si skutečně pochutnat na steaku z vepřového či hovězího masa, navštivte některou z restaurací, která Přeštík či Čestr odebírá, nebo si toto vynikající maso objednejte na eshopu!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Pražská šunka z přeštíka je top produktem mezi šunkami na Eshopu Nasemaso.cz

Pražská šunka z přeštíka je top produktem mezi šunkami na Eshopu Nasemaso.cz
Jste milovníkem opravdu dobré šunky? Pak musíte ochutnat pražskou šunku z přeštíka od českého výrobce Amaso CZ, kterou zakoupíte na Eshopu Nasemaso.cz

Stařené hovězí maso Eshop - Maso vyzrálé metodou suché zrání (dry age)

Stařené hovězí maso Eshop - Maso vyzrálé metodou suché zrání (dry age)
Stařené hovězí maso metodou suché zrání z eshopu společnosti Amaso CZ ocení labužníci, milovníci steaků, dobrého masa i klobásek.

Velkoobchod hovězího a vepřového masa, uzenin, e-shop

Velkoobchod hovězího a vepřového masa, uzenin, e-shop
Zásobování restaurací, velkoobchod hovězího, telecího a vepřového masa, masných výrobků, uzenin, salámů, párků zajišťuje řeznictví s e-shopem Amaso CZ, s.r.o., Praha 1.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Amaso CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Amaso CZ, s.r.o.
www.amaso.cz
Adresa

Adresa

Zahradní 360
Jeneč 252 61

obchod@amaso.cz
+420 221 517 104


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha