Microsite byla vložena dne:13.02.2020
ID microsite: 158189, počet zhlédnutí:  24
Zadavatelem microsite je firma

BSM - kovovýroba s.r.o.

Jednoúčelové stroje, konstrukční práce, kovovýroba

Výrobu a montáž ocelových konstrukcí, technologických dílů a celků, interiérových doplňků zajišťuje společnost BSM – kovovýroba s.r.o. z Milotic nad Bečvou.

BSM – kovovýroba s.r.o. z Milotic nad Bečvou, výroba ocelových konstrukcíBSM – kovovýroba s.r.o. z Milotic nad Bečvou, interiérové doplňky kovovéBSM – kovovýroba s.r.o. z Milotic nad Bečvou, technologické díly a celky, konstrukční práce

Chystáte se realizovat stavbu nové ocelové haly? Potřebujete vyrobit jednoúčelový stroj? Naše společnost BSM – kovovýroba s.r.o. umí zrealizovat vše potřebné z oblasti kovovýroby. Zabýváme se výrobou a montáží ocelových konstrukcí, technologických dílů a celků nebo interiérových doplňků z konstrukčních, ušlechtilých ocelí a barevných kovů. Vyrábíme i motorové invalidní vozíky. V oblasti kovovýroby poskytujeme i široké spektrum dalších služeb. Naše bohaté zkušenosti, špičkové technologie a profesionální zaměstnanci nám umožňují dodávat ty nejkvalitnější výrobky a odvádět tu nejlepší práci. Sídlo naší firmy najdete v Miloticích nad Bečvou 34 v Olomouckém kraji.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY