Microsite byla vložena dne:13.02.2020
ID microsite: 158188, počet zhlédnutí:  6
Zadavatelem microsite je firma

nástrojárna MATRIX s.r.o.

Nástrojárna, vstřikovací formy, lisování plechů

Vývoj a výrobu nástrojů, přípravků a jednoúčelových strojů nabízí nástrojárna MATRIX s.r.o. v Jasenici u Vsetína. Lisujeme plastové i plechové výrobky, válcujeme plechové i hliníkové profily.

nástrojárna MATRIX s.r.o., Jasenice, vývoj a výroba jednoúčelových strojůnástrojárna MATRIX s.r.o., Jasenice, válcování plechových profilůnástrojárna MATRIX s.r.o., Jasenice, zhotovení střikovacích forem

Potřebujete vyrobit jednoúčelový stroj pro konkrétní provoz? Chcete zajistit konstrukci a výrobu vstřikovacích forem? Naše společnost nástrojárna MATRIX s.r.o. Vám nabízí mnohem víc. Zabýváme se nejen vývojem a výrobou jednoúčelových strojů, ale i konstrukcí a výrobou vstřikovacích forem či střižných a tvářecích nástrojů. Z našich dalších služeb Vám nabízíme lisování plechových a plastových výrobků nebo válcování obyčejných i lakovaných plechových či hliníkových profilů. V případě potřeby Vám naši specialisté mohou navrhnout celkové řešení technologie výroby Vaší společnosti. Proto neváhejte a kontaktujte naši společnost, pro své zákazníky najdeme vždy nejvýhodnější řešení.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Nástrojářské práce
Velkoobchod, Výroba