Microsite byla vložena dne:12.02.2020
ID microsite: 158171, počet zhlédnutí:  12
Zadavatelem microsite je firma

EVRA, spol. s r.o. - lisovna plastů

Přesné plastové výlisky, lisování, zpracování, montování do sestav

Zakázkovou výrobu výlisků z plastických hmot včetně potisku Vašeho loga Vám poskytne společnost EVRA, spol. s r.o. se sídlem Hrbov 45 ve Velkém Meziříčí v okrese Žďár nad Sázavou.

EVRA, spol. s r.o.  Velké Meziříčí, součástky z plastových výliskůEVRA, spol. s r.o.  Velké Meziříčí, přesné plastové výlisky s logemEVRA, spol. s r.o.  Velké Meziříčí, výroba plastových krabiček pomocí vylisků

Potřebujete vyrobit specifický předmět z plastu či plastovou součástku, kterou na trhu běžně neseženete? Naše společnost EVRA, spol. s r.o. vyrábí plastové výlisky dle Vašich představ a požadavků, a to od jednoho kusu až po tisícové série. Výrobu těchto výlisků nám zajišťují vysoce kvalitní stroje značky ENGEL, BATTENFELD, IN-TEC a SELEX. Naše společnost zpracovává všechny druhy plastů, plastové výlisky jsme schopni montovat do sestav nebo opatřit logem Vaší firmy. Neváhejte nás kontaktovat, v oboru plastových výlisků máme dlouholeté zkušenosti a naše výrobky jsou zárukou vysoké kvality. Naši specialisté Vám pomohou s návrhem či zodpoví Vaše případné dotazy.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY