Microsite byla vložena dne:12.02.2020
ID microsite: 158170, počet zhlédnutí:  17
Zadavatelem microsite je firma

Bazala zdvihací zařízení s.r.o.

Zdvihací, uchopovací a manipulační technika

Prodej a nákup uchopovací a manipulační techniky, montáž mostových jeřábů a drah, výrobce atypických hydraulických zvedacích stolů – Bazala zdvihací zařízení s.r.o., Frýdek – Místek.

Bazala zdvihací zařízení s.r.o., Frýdek – Místek, výroba manipulační techniky, kladkostrojůBazala zdvihací zařízení s.r.o., Frýdek – Místek, strojní zařízení, mostrové  a sloupové jeřábyBazala zdvihací zařízení s.r.o., Frýdek – Místek, válečkový dopravník, uchopovací technika

Naše společnost BAZALA zdvihací zařízení s.r.o. je na trhu již od roku 1996. Začínali jsme nákupem a prodejem uchopovací a manipulační techniky. Dále jsme rozšířili pole působnosti o dodávku a montáž sloupových jeřábů. Naše společnost prodává a montuje mostové jeřáby a jeřábové dráhy. Zaměřujeme se také na projekci a výrobu atypických hydraulických zvedacích stolů různých aplikací. Zhotovujeme manipulační zařízení, a to například samosvorné kleště, výrobní manipulátory či válečkové dopravníky. Veškeré strojní zařízení dodáváme dle požadavků klientů na klíč a zajišťujeme také záruční a pozáruční servis včetně oprav, revizí a náhradních dílů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Elektrické lanové navijáky, kladkostroje na klíč - výroba, repase, oprava

Elektrické lanové navijáky, kladkostroje na klíč - výroba, repase, ...

Elektrické lanové navijáky a kladkostroje vyrábí dle požadavků zákazníků na klíč společnost Bazala Zdvihací Zařízení s.r.o., která zároveň zajišťuje jejich repase a opravu.

Bazala zdvihací zařízení s.r.o.
Výroba a dodávka hydraulických zvedacích plošin, zdvižných stolů i nájezdových ramp

Výroba a dodávka hydraulických zvedacích plošin, zdvižných stolů i ...

Společnost Bazala zdvihací zařízení s.r.o. z Frýdku-Místku se zabývá výrobou a dodávkou hydraulických zvedacích plošin, ramp a zdvižných stolů, které se využívají převážně ve výrobních provozech.

Bazala zdvihací zařízení s.r.o.
Vakuové manipulátory samonasávací, samopřísavné s dlouhou životností

Vakuové manipulátory samonasávací, samopřísavné s dlouhou životností

Samonasávací vakuové maipulátory, které se pyšní dlouhou životností a dokáží se podtlakem sami přisát, vyrábí a dodává společnost Bazala zdvihací zařízení s.r.o. v okolí Ostravy.

Bazala zdvihací zařízení s.r.o.
Jeřábové drážky pro elektrické kladkostroje - rychlá dodávka a profesionální servis

Jeřábové drážky pro elektrické kladkostroje - rychlá dodávka a ...

Rychlou dodávku a profesionální servis jeřábových drážek vhodných pro elektrické kladkostroje zajišťuje společnost Bazala zdvihací zařízení s.r.o., která působí nejen ve Frýdku Místku ale i v Ostravě.

Bazala zdvihací zařízení s.r.o.
Jeřáby mostové, podvěsné, portálové - montáž, servis i revize zdvihacích zařízení

Jeřáby mostové, podvěsné, portálové - montáž, servis i revize ...

Montáž, servis i revize mostových, podvěsných a portálových jeřábů zajišťuje společnost Bazala zdvihací zařízení s.r.o., která se mimo jiné zabývá také jejich výrobou a dodávkou po celé republice.

Bazala zdvihací zařízení s.r.o.
Zdvihací zařízení, jeřáby a montážní plošiny
Maloobchod, Montáž, Opravy a servis, Velkoobchod, Výroba