Microsite byla vložena dne:11.02.2020
ID microsite: 158166, počet zhlédnutí:  7
Zadavatelem microsite je firma

BAHAK s.r.o.

Sterilizovaná zelenina, cereálie, výroba, balení, prodej

Výrobu a distribuci cereálií, sterilované zeleniny a kořenících přípravků nabízí společnost BAHAK s.r.o. Zajistíme i balení sušeného ovoce, luštěnin, cukrovinek a dalších produktů v BIO kvalitě.

BAHAK s.r.o. Králův Dvůr, výroba sterilizované zeleniny, směsyBAHAK s.r.o. Králův Dvůr, výroba a balení cereáliíBAHAK s.r.o. Králův Dvůr, kořenící směsy do polévky

Sháníte nového dodavatele nebo rozšiřujete sortiment ve své prodejně? Naše rodinná společnost BAHAK s.r.o. Vám nabízí své výrobky. Zabýváme se výrobou a distribucí těch nejkvalitnějších výrobků sterilované zeleniny, cereálií i kořenících přípravků. Nabízíme i balení suchých skořápkových plodů, sušeného ovoce, luštěnin, semen a dalších produktů v BIO kvalitě. Zajistíme Vám i lepení etiket a kompletaci do kartonových krabic. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, zpracujeme Vám cenovou nabídku přímo na míru. Naše výrobky najdete v prodejnách v celé České republice i na Slovensku. Zvolte kvalitu od firmy BAHAK a budete nadmíru spokojeni.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hotová jídla a polotovary
Velkoobchod, Výroba
, Koření a ochucovadla
Velkoobchod, Výroba