Microsite byla vložena dne:11.02.2020
ID microsite: 158165, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

ALUTEC KK s.r.o.

Hliníkové konstrukce, speciální profily a příslušenství

Jediný český výrobce hliníkových konstrukčních systémů – to je ALUTEC KK s.r.o. Firma s dlouholetou tradicí na trhu. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Čelákovic – Záluží.

ALUTEC KK s.r.o., výroba hliníkových profilů a systémůALUTEC KK s.r.o., hliníkové konstrukce, pracovní stoly na míruALUTEC KK s.r.o., povrchová úprava dle požadavků

Potřebujete pro své výrobky hliníkové profily nebo hledáte speciální hliníkový konstrukční systém? Naše společnost ALUTEC KK s.r.o. vyrábí více než 100 variant těchto speciálních profilů a více než 1500 dílů příslušenství, přičemž klíčovým prvkem je hliníkový profil s podélnou drážkou. Náš systém se vyznačuje jednoduchostí a rychlostí při realizaci a svoje uplatnění najde v různých odvětvích průmyslu. Kromě standardně dodávané povrchové úpravy Vám nabízíme celou řadu dalších barev dle Vašeho přání. Můžete si vybrat z našich dalších výrobků jak například modulární pracovní stoly, ochranné oplocení a krytování, dopravní patky, dopravníky, trubkový konstrukční systém, stavěcí patky či lineární vedení.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kovové polotovary
E-shop, Velkoobchod, Výroba