Microsite byla vložena dne:11.02.2020
ID microsite: 158164, počet zhlédnutí:  19
Zadavatelem microsite je firma

Stavební a malířská, s.r.o.

Komplexní práce při opravě a údržbě budov, Praha

Opravy a údržbu bytových fondů, zdravotnických zařízení a mateřských školek a další stavební i malířské práce zajišťuje Stavební a malířská, s.r.o. se sídlem v Průhonicích a pobočkou v Praze 4.

Stavební a malířská, s.r.o. Průhonice. malířské práce, tapetováníStavební a malířská, s.r.o. Průhonice, nátěračské práce, nátěry fasádStavební a malířská, s.r.o. Průhonice, zednické a obkladačské práce

Jste MŠ, zdravotnické či jiné zařízení a potřebujete vymalovat nebo vytapetovat? Chcete zajistit opravu a údržbu bytového fondu? Naše firma Stavební a malířská, s.r.o. umí mnohem víc! Zajišťujeme nejen běžné údržby a opravy, ale i široké spektrum dalších služeb a prací. Nabízíme malířské a natěračské práce, nátěry fasád, speciální malby, zednické, obkladačské a sanační práce, zámkové dlažby a sádrokartony i stropní podhledy. Provádíme ale i rekonstrukce bytů, bytových jader, včetně elektroinstalace, vody, kanalizace nebo plynu, dále pak podlahářské, topenářské, truhlářské či instalatérské práce. Zajišťujeme i zemní práce mikrobagrem. V případě zájmu Vám zpracujeme cenovou nabídku na míru.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
, Zednické práce
Řemesla