Microsite byla vložena dne:11.02.2020
ID microsite: 158157, počet zhlédnutí:  4

Dětské centrum s psychosociální a zdravotní péčí Jihlava, fyzioterapeutickou ambulancí

Komplexní péči o děti od narození do tří let věku poskytuje Dětské centrum Jihlava, příspěvková organizace. Snažíme se co nejlépe zajistit všechny složky náhradní rodinné péče.

Dětské centrum s psychosociální a zdravotní péčíFyzioterapeutická, psychologická i pediatrická péčeDětské centrum s kapacitou čtyřiceti tří lůžek

Kvalitní péči o děti, o které se nemohou, nebo nechtějí postarat biologičtí rodiče, poskytuje Dětské centrum Jihlava, příspěvková organizace.

Přicházíme s okamžitou pomocí dětem od narození do tří let, pro které zajišťujeme kompletní zdravotní, psychosociální i rehabilitační péči. Zajišťujeme obdobnou péči jako tehdejší kojenecké ústavy s cílem děti umístit do nových, či v ideálním případě původních rodin. Snažíme se dětem poskytnout vše, co standardní rodina, prožívat s nimi jejich úspěchy, radosti i zklamání. V dětském centrum je pro děti i jejich rodiče k dispozici fyzioterapeutická, psychologická i pediatrická ambulance i sociální poradna. Dětské centrum má nepřetržitý provoz, kapacitu čtyřiceti tří lůžek včetně tří pokojů pro společný pobyt matek s dítětem.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY