Zadavatelem microsite je firma Král - barvy, s.r.o.Interiérové, malířské barvy Primalex včetně namíchání vybraného odstínu

Na prodejně firmy Král - barvy, s.r.o. Hranice pořídíte výhodně interiérové a malířské barvy Primalex. Zajistíme namíchání Vámi vybraného odstínu.Pokud se chystáte malovat, abyste změnili své bydlení k lepšímu, přijďte nakoupit interiérové a malířské barvy Primalex za výhodnou cenu na prodejnu firmy Král - barvy, s.r.o. Hranice. Naše míchárna zajistí rychlé namíchání Vámi vybraného odstínu barvy.

Řada barev Primalex Essence:
- moderní interiérový nátěr na stěny a strop
- snadná kombinovatelnost odstínů
- vysoce kryvé, omyvatelné interiérové barvy.

Pokud jste z okolí Hranic, Přerova, obcí Lipník nad Bečvou, Osek nad Bečvou a Potštát, navštivte jednu z našich prodejen. Prodáváme velkoobchodně i maloobchodně.

Naše provozovny:
- Drahotuše, Hranická 104
- Hranice, Sklaní 1059.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Barvy na kov i na dřevo Roko, interiérové nátěry včetně namíchání ...

Barvy na kov i na dřevo Roko, interiérové nátěry včetně namíchání ...

Barvy na kov i na dřevo, interiérové nátěry Roko i Remmers prodává společnost Král – barvy s.r.o. z Hranic. Nabízíme namíchání přesného odstínu barvy dle Vašich přání a představ.


Prodej barev značky Primalex - betonové stěrky, interiérové, fasádní ...

Prodej barev značky Primalex - betonové stěrky, interiérové, fasádní ...

Na prodejně barev Král v Hranicích naleznete široký sortiment interiérových barev, betonových stěrek a fasádních nátěrů ověřené značky Primalex. My barvám rozumíme.