Microsite byla vložena dne:09.02.2020
ID microsite: 158142, počet zhlédnutí:  6
Zadavatelem microsite je firma

DETAS, s. r. o.

Odmašťovací a jednoúčelové stroje, vývoj, výroba Broumov

Zařízení pro průmyslové odmašťování, dopravníky pro manipulaci a jiné jednoúčelové stroje vyvíjí a zhotovuje DETAS, s. r. o. v okrese Náchod.

DETAS, s. r. o. Broumov, odmašťovací stroje pro průmyslDETAS, s. r. o. Broumov, výroba jednoúčelových strojů a zařízeníDETAS, s. r. o. Broumov, vývoj a zhotovení dopravníků

Potřebujete ve Vašem závodě řádně odmašťovat kovové díly či přepravovat zavěšená břemena? K tomu Vám nejlépe poslouží stroje vyrobené naší společností DETAS, s. r. o., která sídlí v Broumově.
Zaměřujeme se na kovoobrábění a zakázkovou výrobu speciálních strojů. Náš výrobní sortiment je široký se specifikací na odmašťovací stroje, dopravníky a odlučovače oleje. Pravidelně zhotovujeme vanový odmašťovací stroj, přenosný odlučovač oleje, článkový dopravník prostorový či zařízení na úpravu vody. Zajišťujeme komplexní služby od vývoje přes konstrukci po zhotovení. Dále dodáváme zařízení pro pivovary či díly pro kalící pece.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výroba strojů s mechanickým pohonem jednoúčelové stroje Broumov

Výroba strojů s mechanickým pohonem jednoúčelové stroje Broumov

Naše firma DETAS, s. r. o. se zabývá vývojem, konstrukcí a výrobou strojů s mechanickým pohonem. Zajišťujeme výrobu strojů: - odmašťovací stroje - jednoúčelové stroje - odlučovače oleje - dopravníky na manipulaci s řezivem - díly pro kalící pece - zařízení pro sanitaci tanků - konstrukce strojů - sváření mědi a barevných kovů ...

DETAS, s. r. o.