Microsite byla vložena dne:09.02.2020
ID microsite: 158141, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

Service-Solution s.r.o.

Jednoúčelové stroje pro průmyslová odvětví

Jednoúčelové stroje, dopravníky, nakladače, míchací zařízení, mycí linky a lisovací stroje na zakázku navrhne a vyrobí naše společnost SERVICE-SOLUTION s.r.o., Chrtníky v okrese Pardubice.

SERVICE-SOLUTION s.r.o., výroba mycích linek a míchacích zařízeníchSERVICE-SOLUTION s.r.o., výroba jednoúčelových strojů a dopravníků na zakázkuSERVICE-SOLUTION s.r.o., vývoj a zhotovení linek a zařízení pro průmysl

Potřebujete do svého výrobního oddělení nový jednoúčelový stroj či nástroj? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost SERVICE-SOLUTION s.r.o., která Vám požadovaný stroj zhotoví na zakázku.
Specializujeme se na vývoj, konstrukci a výrobu těchto zařízení. V našem výrobním portfoliu najdete dopravníky s kamerovou kontrolou, nožový nakladač, zařízení pro míchání nádob, pro obracení barelů, mísící zařízení směsi, mycí linku s odběrným místem, stroj pro kompletaci a zalisování pantů či manipulační linku s vozíky. Dále pak nabízíme i montážní, manipulační, kontrolní a měřící přípravky pro průmyslová odvětví.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY