Zadavatelem microsite je firma Palety do domuZahradní nábytek a sedací soupravy na zahradu vyrobené z dřevěných palet

Zahradní nábytek z palet, jako jsou sedací soupravy a stoly, s povrchovou úpravou dle vašeho výběru na zakázku vyrábí Pila Benda s.r.o.Nezamlouvá se Vám tradiční plastový, dřevěný nebo ratanový zahradní nábytek a zároveň chcete zkrášlit svou zahradu nadčasovým a lehce udržovatelným nábytkem? Řešení Vašeho problému Vám poskytne paletový zahradní nábytek, který vyrábí Pila Benda z Dačic.

Na zakázku vyrábíme zahradní paletový nábytek, jako jsou sedací soupravy, stoly, lavičky se stolem. Zhotovíme i posezení na venkovní zahrádky hospod, kaváren, cukráren apod. Stačí, když nám dodáte potřebné míry a realizaci necháte na nás. Co se týče povrchové úpravy, vybrat si můžete z několika barevných odstínů, patinu nebo opalované dřevo.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Paletový nábytek – výroba sedacích souprav a postelí z dřevěných palet na míru

Paletový nábytek – výroba sedacích souprav a postelí z dřevěných palet na míru

Vkusný a zároveň moderní paletový nábytek, jako jsou sedací soupravy nebo jednolůžkové či manželské postele v různých barevných provedeních vyrábí na zakázku firma Pila Benda s.r.o.


Zakázková výroba nábytku z dřevěných palet do domu i na zahradu

Zakázková výroba nábytku z dřevěných palet do domu i na zahradu

Jedinečný a originální nábytek z dřevěných palet, který bude trendy doplňkem vaší domácnosti nebo zahrady vám na míru vyrobí společnost Pila Benda s.r.o