Microsite byla vložena dne:06.02.2020
ID microsite: 158134, počet zhlédnutí:  19
Zadavatelem microsite je firma

LUX spol. s r.o.

Automatizované výrobní linky, výroba, montáž, servis

Zakázkovou výrobu automatických výrobních a montážních linek, konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů s rostoucí mírou automatizace a robotizace a další speciální stroje vyrábí LUX spol. s r.o.

LUX spol. s r.o. Jablonné nad Orlicí, jednoúčelové automatizované strojeLUX spol. s r.o. Jablonné nad Orlicí, výroba lisovacích strojůLUX spol. s r.o. Jablonné nad Orlicí, montáž a servis speciální strojů a linek

Potřebujete do svého výrobního procesu novou montážní linku či jiný speciální stroj? Naše společnost LUX spol. s r.o. se zabývá konstrukcí a výrobou jednoúčelových strojů, montážních linek i robotických pracovišť již od roku 1992. Vzhledem k tomu, že máme vysoce kvalitní vývojové, konstrukční i výrobní kapacity, umíme všechny Vaše složité požadavky zpracovat do reálné podoby. Neváhejte nás oslovit se svým požadavkem na speciální stroj, který Vám ušetří výrobní prostředky a zvýší produktivitu Vaší činnosti. Součástí dodávky je také instalace, v případě zájmu Vám rádi zajistíme i servis našich jedinečných strojů. Naše sídlo je v Jablonné nad Orlicí, ul. Mlýnská 701.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY